natally - komentarze


Siemanko, wczoraj bylam na konikach i jak zwykle jezdzilam na mojej ukoffanej Heruni =). Na poczatku buziak dla niej :*. Bylo calkiem spoko pomijajac fakt ze Hera nie moze zyc bez Facelii =/ i troche byla nieudana ta jazda ale spoko siem galopowalo i przy okazji widzialysmy z Kaskom (jezdzila na Facelce) calom rodzinke sarenek =D. Troszke dzisiaj byl zmulony dzien bo prawie nic takiego sie nie wydarzylo :/ Bylam na tancach (zadna nowosc)i jestem zmeczona (zadna nowosc) Pierwsza notka jak zawsze jest zmulona i jak zawsze nie chce mi sie jej pisac bo mam jeszcze duzo roboty wiec koncze juz :wink:

Pozdrowienia:

** Dla calej mojej koffanej klasy =)
** Dla mojej slodziutkiej Herusi :* :* :* :*
** Dla Kasi i Gosi i Asi i drugiej Gosi i Agi :P
** Dla all czytających tę notke

Niop to ja sie zegnam bye bye :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.11.2005 :: 17:23 :: xdsl-917.lubin.dialog.net.pl

Gosia

Hey!
Dzieki za pozdroeeinka i supeeer ci to wyszło !!! Szcxzere pozdrowionka i gratulacja... trzymaj tak dalej !!!!!
25.11.2005 :: 16:04 :: bbd93.neoplus.adsl.tpnet.pl

natally

dziękuje patrysiu za komenta i buzka dla ciebie :*
25.11.2005 :: 11:30 :: xdsl-2818.lubin.dialog.net.pl

nom tak naprawde spoko blog czyli fajny i wogle wchodzcie na tego bloga co prawda malo gier ale super bedzie dopiero zaczelas go robic wiec damy ci chyba troszeczke czasu pozdro dla ciebie i dla kasi i gosi mam nadzieje ze przyjdziesz na moje jutrzejsze urodzinki(moje a potem kasi) nie zapomnij o prezentach-żart :) dobra koncze papa


Talk.pl :: Wróć